R.Matelio atviras laiškas Premjerui A.KUBILIUI

22 responses to this post.

 1. Posted by Virginija on 2012.04.23 at 23:39

  viltis miršta paskutinė…nelabai tikiu, kad ponas premjeras teiksis atsakyti…ši valdžia su liaudimi nekalba…visi šie žemių atgavimo reikalai – tai dar vienas įrodymas, kokia mūsų valdžia…paprastas doras žmogus, žmogus, neduodantis kyšių įvairiems valdininkams valdininkėliams nieko negaus…ir neatgaus…aišku, kad p. Romualdas niekam kyšio nedavė, kitaip jau seniai būtų disponavęs jam teisėtai priklausančiu turtu…kantrybės ir sveikatos Jums, nors kova su tokia korumpuota valdžia primena Don Kichoto kovą su vėjo malūnais…

  Atsakyti

  • Gerb. Virginija, bet ar gi gali premjeras neatsakyti? Aš gi rašau ne šiaip godas. Rašau apie jo vadovaujamos vyriausybės padarytas akivaizdžias klaidas. Na, bus matyti. Tai dar gi ne paskutinė instancija…

   Atsakyti

 2. Nėra kaip komentuoti: keiktis beprasmiška, o argumentų ši imitacinė valstybė, bankiniams globalistams ir kagėbistiniam jų Maskvos filialui tarnaujanti Lietuvos duobkasė, negirdi. Lietuviai yra pasmerkti pavergimui ir išnykimui, jei nenustos tikėję rinkiminiais cirkais, neatsisakys paklusti bedievių “valdžiai“ ir jų “įstatymams“, negrįš prie Šv. Apreiškimo įstatymų ir nekurs nepriklausomos nuo “valdžios“ teokratinės savivaldos.
  Supremus est D-us! Pergalinga Talibano ir Jemeno kova prieš globalinį satanizmą parodo, kad tik Aukščiausiojo Galia ir Vardu galima nugalėti. Ateistai ir bedieviai žlugs.

  Atsakyti

 3. Posted by oksana on 2012.04.24 at 22:13

  Iš tikrūjų jau seniai Lietuva ėmė netik konkuruoti “kas ką labiau sugebės apgauti“, bet ir aiškiai laimi apgaudinedami savo piliečius. Tai puikiai įrodo detaliai aprašyta situacija. Žemės neatgave dar daug žmonių, bet apmulkintųjų jiems išmokant tik centus dar daugiau. Įdomu jei premjerui koks nors skolininkas vietoj 100litų skolos atiduotų 50centų, ar jis manytų, kad tas žmogus jam nebeskolingas?

  Atsakyti

 4. Posted by Česlovas on 2012.04.24 at 23:05

  Neatsakys A.Kubilius į šį laišką.
  Lietuvos Tauta šiam žmogeliui yra tuščia vieta, reikalinga tik vieną kartą per keturis metus. Lietuva nėra teisinė, demokratinė ir nepriklausoma valstybė. Kadangi LR valdžios institucijos visiškai nepaiso pagrindinio ir aukščiausio šalies įstatymo- LR Konstitucijos, tai tokią valdžią ( visą LR seimą taip pat) galima drąsiai vadinti organizuotą KGB-istinę nusikalstamą gauja, bei valstybinę mafiją, keliančią didelį pavojų Lietuvos nacionaliniam saugumui ir jau sukėlusią nepataisomas pasekmes besikuriančiai Lietuvos Valstybei.

  Atsakyti

 5. Posted by Romualdas on 2012.04.24 at 23:37

  Stebiuosi Jūsų p.Romualdai Matelį drąsa ir energija, tačiau tai kova su vėjo malūnais,, nes “chebrytė “ išsidalino LR piliečių žemę ir mums belieka tik stebėti hienų puotą. Mano žmonos tėvui Jaroslavui Karpavičiui Kaune Vilijampolėje priklausė 5 ha. žemės, o žmona atgavo tik 20 arų žemės, kurią teismai , dalyvaujant krašto apsaugos ministrės Rasos Juknevičienes vyrui, Zenonui Juknevičiiu atėmė.
  Neilnojąmąji turtą namus atidavė pagal visai kitus įstatumus. Googlėje įrašius “žemės grobstymas“ galima rasti daug faktų šia tema,Tame tarpe ir mano.

  Atsakyti

  • Matote, bendravardi, drąsos čia kaip ir nėra ypatingos. Savo žemė gynė ne tik lietuviai, bet ir visos tautos. Ir visada gynė. Šis jausmas yra aukščiau už kokią nors galimą baimę. Tuo labiau, kol gyvename šalyje, save deklaruojančioje kaip demokratine teisine šalimi. Jei Lietuva save pripažins oficialiai diktatūros šalimi, aš gal nurimsiu. :))
   tik ar leisime, kad toks paskelbimas įvyktų? Manau – ne.

   Atsakyti

 6. Posted by zita on 2012.04.25 at 00:01

  Gaila,bet kas gi jūs p.Romai,esate,kad ponas didysis,imtu ir atkreiptų dėmesį į Jūsų laišką…Deja, mes šiandien savojoje Tėvynėje, kurie nebuvome niekur išvykę, neturime gražaus diplomato su eurais (gal doleriais), nesate nusikaltėlis,o tiesiog prašinėtojas to, savo ką žadėjo jums Į S T A T Y M A I mūsų didžiųjų sukurti….esate tiesiog tas vargšas įkyruolis, kuris mokate skaityti ir suprasti…tokių kaip jūs mūsų DIDIEJI VALDYTOJAI, oi. kaip nemėgsta… Tačiau kovoti reikia…Todėl norėčiau baigti savo mintis Maironio žodžiais:“ Pirmyn į kovą už tėvynę,Už brangią žemę Lietuvos! Garbė tėvams, kurie ją gynė ir kas už ateitį kovos!(mes vaikai ir norime tos tiesos). Pastiprink, didis Dieve, mus atremti priešo puolimus! Už mūsų žemę numylėtą, už bočių-milžinų kapus,už brangų vardą paveldėtą,kursai garsus pasauly bus,Palaimink, Viešpatie galingas, Lietuvių pastangas T E I S I N G A S…“

  Atsakyti

  • Ačiū, tai tikrai neleidžiančios nulenkti galvos, eilės. Maironis visada buvo išskirtinis, net ir tiems, kurie Lietuvą myli tik dėl akių.

   Atsakyti

 7. Posted by arvydas on 2012.04.25 at 00:31

  Viena yra gražūs žodžiai,pažadai. Kita- kai reikia kažką atiduoti…kai tas žemės lopinėlis ???? .. “Gal žiauriai padės Lietuvai“…Nebristi į krizę…
  Per murzini mes žemės kirminai, kad ponas Kubilius teiktųsi pats atsakyti į jūsų laišką…. Bet nors reikia tikėti,kad vis dėl to kažką išgirs…
  Sėkmės kovoje, kaip jau daugelis čia rašė “su vėjo malūnais“…

  Atsakyti

  • Nors save visada laikau nebe naiviu, aš tikiu, kad pasieksiu teisingumą. Nors puikiai suprantu, kad tas vėjas, sukantis malūnus, sunkiai sustabdomas. Bet jis įvaldomas.

   Atsakyti

 8. Posted by Aronas on 2012.04.25 at 11:06

  Kovoti su dabartine valdžia, manau bergždžias reikalas, nelabai tikiu, kad Kubilius ką nors norės keisti, juk jam paprasti piliečiai nelabai rūpi.

  Atsakyti

 9. Posted by Jonas on 2012.04.26 at 00:37

  Suvokiu, kad žmonių mulkinimas labai mielas mūsų nebaudžiamiems valdininkams ir pareigūnams. Ir visai nesvarbu, kas konkrečiu atveju būna valdžioje – konservatoriai ar socdemai, ar dar kokios nors jų sudarytos koalicijos. Marijos žemėje kol kas tik deklaruojamos žmogaus teisės į teisingumo atstatymą, tačiau daugybė pūlinių vis tvinksta. Kol kas vadovaujamasi tuo,kaip sakoma patarlėje: “Yra žmonių – nėra žmogaus“. Mielas A.Kubiliau, sužmonėk.

  Atsakyti

 10. […] buvo komentatoriai, kurie perskaitę mano Atvirą pareiškimą premjerui A.Kubiliui [spausti ČIA], rašė, kad vargu ar sulauksiu jo atsakymo. Ima aiškėti, kad šio mano rašto kelionė […]

  Atsakyti

 11. Posted by Saulė on 2012.05.14 at 14:03

  Tai parodo pagal kokius standartus dirba mūsų išrinktieji,tik noriu vieną tikrą istoriją parašyti,gyveno žmogus,turėjo viską;savo verslą,šeimą,ne vieną automobilį,ne vieną žemės skypą,ne vieną saskaitą banke,jis jaunas tik 48 m,patys gražiausi metai,pačios gražiausios svajonės,diagnozę sužinojęs baisią kovojo,juk viską turi,taip norisi gyventi,o jėgos senka,jis išėjo į ten iš kur negrįžta,kai Kėdainių kremotoriume paklausė giminių,tai jau viskas ir įtraukė į pečių ir liko tik pelenai,mažytė urna“juk Kubilius tik žmogus,kaip ir kiti dirbantys,tik kiek žmogus išeikvoja nervų,nepasitenkinimo,ar nenoras gražinti tai kas priklauso,tai parodo kokia,,godi valdžia“kiek godžių tautiečių ir tie išrinktieji nesugeba saikingai,pagal eiliškumą padėti,išgirsti,vietos visiems užteks,tik man nesuprantamas tų žmonių požiūrys,,turėti daugiau ir kuo daugiau ir tik man,tik mano vaikams,tik mano vaikaičiams,o ką daryti kur kreiptis tiems kurie pagal žmoniškumo principus,pagal faktus irodančius dokumentus nori atgauti tas kas priklauso,per atgautą laisvę,nepriklausomybę,kaip žmonės pasikeitė,ypač tie kurie buvo įpratę eiti per žmonės,traiškyti,naikinti siplnesnius,save sureikšmindami,per pažintis su atlygiu,tokia Lietuva,kuri serga tokiomis nepasotinomis ligomis,žmogus tampa tarsi žvėris,tik žvėris gali sužaloti,įkąsti,bet kai gyvi žmonės vienas kitą naikina tai katastrofa.

  Atsakyti

 12. Ponas Kubilius ne tam sukūrė, o dešinioji Seimo dauguma priėmė melagingais pagrindais sukurtą 1997-07-01 “nuosavybės teisių atkūrimo“ įstatymą – kad naiviems žmonėms grąžintų jų paveldimą nuosavybę. Tas įstatymas sukurtas tam, kad ne sovietiniame laikotarpyje – o dabar, nepriklausomoje Lietuvos valstybėje teisiškai nutraukti teisėtų žemės savininkų nuosavybės teises ir pagrobti jų paveldimas žemės valdas. Išsamiau apie tai skaitykite svetainėje; “Žmogaus teisės posovietinėje Lietuvoje“.

  Atsakyti

  • Ačiū, Zenonai. Man dar prieš įkuriant šį tinklapį yra tekę pakliūti į Jūsų straipsnių fondą, tad malonu, kad dabar ir Jūs suradote mane. 🙂
   Turiu pasidžiaugti, kad šiai dienai Vyriausias administracinis Teismas yra priėmęs pakankamai principingą nutartį mano skunde žemės nuosavybės klausimais ir iš esmės atnaujino bylos tyrimą, o Nacionalinė žemės tarnyba įpareigota teismui pateikti ne tik dokumentus, susijusius su nuosavybės atstatymu mano velionei Mamai Birutei Matelienei, bet ir “informaciją, kiek asmenų, įrašytų į piliečių, kuriems nauji žemės sklypai perduodami neatlygintinai nuosavybėn, eilę, buvo išbraukti iš šios eilės dėl Lietuvos respublikos Vyriausybės 2010 m. kovo 31 d. nutarimu Nr. 345 padarytų Lietuvos Respublikos Vyriausybės 1998 m. liepos 23 d. nutarimo Nr. 920 pakeitimų“.
   Mano žiniomis, šio pakeitimo pasekmėje vien Kaune tokiu veiksmu vyriausybė sutrypė apie pusės tūkstančio žmonių teisėtus lūkesčius [duomenys iš NŽT Kauno žemėtvarkos tinklapio].

   Atsakyti

 13. Gerbiamas pone Romualdai, aš vis dar bandau išsiaiškinti sovietinių dokumentų suklastojimo – kurio “pasekmėms“ panaikinti buvo priimti specialieji piliečių nuosavybės teisių “teisinio atkūrimo“ įstatymai, problemą. Šiuo metu, padedant LR Seimo nariui R. Žemaitaičiui, sovietinių dokumentų suklastojimo klausimą perdaviau LR Seimo Antikorupcijos komisijai. Būtų malonu – jeigu nuo valdžios savivalės nukentėję teisėti žemės savininkai palaikytų mano iniciatyvą. Įrodžius, kad posovietinis piliečių nekilnojamojo turto nuosavybės teisių perskirstymas neturi jokio teisinio pagrindo – išsispręstų visiems teisėtiems žemės savininkams – visos valdžią turinčiųjų dirbtinai sukurtos problemos.

  Atsakyti

  • Ar jūs jau turite subūręs kokią grupę ir jei taip, tai kada ir kur galima su ja susitikti? Gal savo E-adresą nurodytumėte, kad būtų galima rašyti jums ne viešai?

   Atsakyti

   • Kaip kolegos žmogaus teisių gynėjai trukdė man ir mane palaikiusiems žmonėms ginti pažeistas teisėtų žemės savininkų teises – skaitykite mano asmeninėje internetinėje svetainėje: “Žmogaus teisės posovietinėje Lietuvoje“ įdėtuose dokumentiniuose straipsniuose: “KAIP POSOVIETINĖJE LIETUVOJE ŽLUGDOMAS ŽMOGAUS TEISIŲ GYNIMAS“ (I ir II dalyse). Už teisėtų žemės savininkų teisinės savigynos sužlugdymą “kolegos“ žmogaus teisių gynėjai gavo šiltas vietas LR Seime, Žemės ūkio ministerijose, savivaldybėse ir t.t. Mano mintims pritariantiems asmenims yra grasinama. Todėl organizuotas teisinis pasipriešinimas tapo neįmanomu.
    Savo El. pašto adresą nurodau šioje svetainėje rašydamas savo komentarus. Tikiuosi, kad Jūs turite galimybę jį pamatyti.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: