™ Replikos trumpai ™

Atleiskite, bet aš procentų [%] nevalgau

2013-02-20

Nežinau kaip kitus, bet mane jau nuvargino kvailos reklamos SMS žinutėmis.  Nuolatinai gaunu PC Molas ir dar daugelio prekybininkų pranešimus, neva pas juos kažkurią dieną nuolaidos iki, pavyzdžiui, 80 %. Nežinau, bet tikriausiai tos žinutės jiems kainuoja tik centus, tad ir rašo. Bet gi ar daug dar Lietuvoje naivuolių, kurie kreiptų dėmesį į tokias “sensacijas“? Sakykite, mielieji, konkrečias kainas, tada gal ir ateisime ką nors pirkti. O dabar ką randame atėję? Tik nereikalingas prekes, kurioms ir tai neaišku ar kokia nors nuolaida pritaikyta. O jei ji ir yra, tai tik gal 10%… Paklausus pardavėjo kaip čia yra, jis nei nemirktėlėdamas atsakys, kad va, koks nors trintukas tikrai 80-čia procentų atpigintas, tad jie teisėtai ir rašė, kad nuolaidos IKI 80 %.

Bet gi tai akių dūmimas ir mes, pirkėjai, tai jau seniai žinome… Rašykite kainą, o ne procentus, jei tikrai darote dėmesio vertas nuolaidas.

=====================================================

2 responses to this post.

  1. Posted by Giedrė on 2013.02.24 at 22:26

    Labai panaši situacija su turizmo agentūromis. Siūlo keliones nuo 850 lt., o kai paprašai, sako, ne,jau nebėra, dabar pigiausia jau nuo 1100 lt. Bet reklamos nenuima, palieka kabėti, gal gi atėjęs žmogus susimylės moket ir brangiau.

    Atsakyti

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: