“IKI“ pablūdo. Arba mus tokiais laiko

Ech, nejaukiai jaučiuosi, kai susiduriu su žioplais mulkinimo metodais. Kai kažkas daroma rafinuoto, tai nors ir pikta, bet dar gal kažkiek ir įdomu, na, gal pasijunti tarsi koks detektyvas iš Holywood’o, bet kai tau be jokio grimo atkišamas š*dukas ir sakoma – “Imk, čia labai geras ir brangus dalykas už mažą kainą“, aš paprasčiausiai suglumstu. Jei tai daroma betarpiškai, susitikus akis į akį, tokiam atvejui aš jau ir savo šabloninį atsakymą turiu – “Gal galite paskolinti veidrodėlį? Noriu pasižiūrėti, nejaugi jau taip praradau savo žmogiškąją išvaizdą“

Tačiau kai mane kvaila reklama pasiekia komunikacijų linijomis, susinervinu ir tiek. Šiandiena kaip tik tokia diena.

Prieš penkias minutes suskambo SMS žinutė, bet neturėjau laiko, nepriėjau. Po šio – dar vienas signalas. Na. pamaniau, kad kažkam skubiai kažko reikia ir paėmiau į rankas telefoną. O čia skaitau tekstą: “IKI paslaptis … Kitu SMS gausite slaptazodi,kuri pasake IKI kasininkei ir pateike lojalumo kortele- FAZER sokolada,200g. isigysite tik uz 4,24Lt (-50% nuolaida)!“

Kalbos netaisiau, perrašiau 1 : 1. Netrukus ir sekanti SMS, o čia: “IKI slaptazodis – GERIAUSIAS MAISTO PREKIU ASORTIMENTAS! FAZER sokolado pasiulymas galioja SU SLAPTAZODZIU IR LOJALUMO KORTELE TIK 04/30d.Prekiu kiekis ribotas! Siuntejas IKI“.

Na net milijonieriumi būdamas nepirkčiau šokolado už 8,48 lt. Ir už 4,24 nežinau kodėl turėčiau pirkti? Prieš porą savaičių kažkur radau kitokių šokoladų – “BLOCK Bohme“. Jie kainavo [be jokių makaronų kabinimo] – 3,20 lt. už 200 gr. Kam dar turėčiau viską metęs eiti į IKI ir tarsi koks juokdarys kažkam sakyti “Aš žinau slaptažodį, parduok man brangiai šokolado?“

Ta pačia  tema:

Prekybininkai testuoja mūsų protą? Apie ‘R Kiosk’ siūlomas lėles

7 responses to this post.

 1. Posted by liukse8 on 2012.04.29 at 21:15

  Netobulas NLP variantas… (neuro lingvistinio programavimo)

  Atsakyti

  • liukse8, privertėte mane peržvelgti Wikipediją, nes iki šiol nežinojau kas yra NLP. Tiesa, tik peržvelgiau. Bet nelabai ką ten supratau. Gal todėl ten ir rašoma, kad straipsnis ginčytinas?

   Atsakyti

 2. Posted by Rita (Klaipėda) on 2012.04.29 at 22:02

  Ir aš gavau tokią pačią žinutę, Man taip pat nepatinka ir į tokias žinutes nekreipiu dėmesio. Jei reikės, nueisiu ir nusipirksiu be jokių slaptažodžių.

  Atsakyti

  • Rita, mes jau visi užgrūdinti visokioms Megų, Molų, Bitės ir net to paties IKI reklamoms. Jos įkyrios, bet tarsi kažkiek normalios. O čia? tarsi rašytų kokiems nepilnapročiams… Nueik, gal dar į ausį kasininkei pasakyk savo slaptažodį… Na, matyt atidavė reklamą meno atstovams. :)))

   Atsakyti

 3. Lietuvoje prekybininkai jau seniai išnaglėję su savo reklamomis. Tokios, kaip minėtoji, paprasčiausiai pasityčioja iš žmogaus. Būtina spausti vyriausybę, kad ji pradėtų kontroliuoti kaip vykdomas antimonopolinis ir kiti įstatymai, nes sėdi Lietuvoje keturios turginės monopolijos pas kurias viskas “pagalvota“ ir IKI nepatraukliausiųjų eilėje man bent antra. Po Rimi

  Atsakyti

 4. Posted by zita on 2012.05.14 at 23:32

  Man tai siūlė sviestą su slaptažodžiu pirkti…Tai pasirodė labai juokinga… Įsivaizdavau,kaip tą atliktų Koks komikas , Šapras pvz…Paslaptingu veidu , prieini prie kasininkės , išsitrauki telefoną , (nes neduok dieve,dar neteisingai pasakysi tą slaptažodį) paprašai už tavęs stovinčių pirkėjų atsitraukti,kad neišgirstų… ir tyliai,tyliai tiesiog skiemenimis skaitai tą slaptažodį… O paskui įdomu iš kur ji ištraukia pagal mano slaptažodį tik man skirtą tą sviestą??? ar šokoladą???? O gal ima telefoną skambina ir koks spec. darbuotojas atneša??? Įdomu… reiks sekantį kartą pabandyti… kiek laiko ir kiek dėmesio man bus skirta… Gal tai puiku???

  Atsakyti

 5. Posted by Giedrė on 2013.02.24 at 22:20

  Iš tikrųjų, pakliuvęs į Iki dažnai pasijunti kvailinamas.Vakar vienoje iš jų stebėjau iškabintus plakatus su maždaug tokiu užrašu – ‘Mylimiausia kortelė jus myli jau senai’. Kokia prasmė? Kas norėta pasakyti tokiais plakatais? Ogi nieko, absurdas. Bet tie plakatai, aišku, kainavo. Ir iš ko mo0kėta? Ogi iš iš mūsų nuluptų pinigų už duoną, mėsą ir t.t. Todėl šlykštu matyti tokias nieko nesakančias reklamas.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: