Savaitės naujienos. Kovo 12-18 d.d.

Nuo šiol užsivedu savo rubriką “Savaitės naujienos“, kurioje trumpai rašysiu svarbesnius ar įdomesnius savaitės pastebėjimus. Vis tik, mano manymu, čia visų pirma dienoraštis, o tik po to straipsnynas. 🙂  O kartais prisiminti senesnius įvykius ne tik miela, bet ir naudinga.

“Šis gyvenimas kitoks, reikia būti savimi“, skelbia viena jau nenauja dainelė. Tad gal tikrai taip – nebūtina viską “nusirašinėti“ iš kitų, kai ką galima gi ir savito turėti.

====================_ 2012 – 03 – 12_ =====================

______

Užvakar paskambinau vienai mielai draugei, bet ji kalbėjo labai skubiai, paaiškino, kad šiuo metu ji Anglijoje, todėl mudviem toks pokalbis brangus. Šalia manęs buvusi bičiulė tai vėliau paneigė – jei tu skambini iš “sutartinio“ mobilaus numerio, nesvarbu, nors į užsienį, apmokėjimas bus pagal tavo turimą planą, tarsi skambintum čia, Lietuvoje.

Nelabai norėjau tuo patikėti, nes dar prieš metus laiko, būnant Latvijoje, pokalbis į Lietuvą ir net tarpusavyje su kelionės draugu, kainavo “užsienietiškai“. Bet ginčytis, kol nesu visai tikras nenorėjau. Tad šiandiena, pirmadienį, paskambinau “Bitės“ operatorei, kad gaučiau tikrą info iš pirmų lūpų.

Operatorė man paaiškino, kad tikrai nebėra jokio skirtumo ar aš skambinu čia, Lietuvoje, ar į užsienį. Kadangi mano turimo 700 nemokamų minučių dar neišnaudotos, MOKĖTI PAPILDOMAI, UŽ TAI, KAD KALBĖJAU SU ŽMOGUMI, ESANČIU LONDONE, MAN NEREIKĖS!. Kiek vėliau atsirado dar viena abejonė – ar nereikia mokėti tik tada, kai skambini į lietuvišką numerį, t.y. per kodą “3706“ ar tai galioja ir į telefonus su kodu “+44“ ir pan. Pasiaiškinsiu kitą kartą, o kol  kas labai džiugi žinia.

Matyt net ir tamsioje mūsų kasdienybės pelkėje verta pasiieškoti pragiedrulių, kurie kartais gali mūsų nuotaiką ir pataisyti. Su kuo ir sveikinu savo šios temos svečius.

Jūsų patogumui – informaciją apie įkainius “Bitėje“ galima sužinoti nemokamu numeriu 1506

                                                                                                                  @@@@@@@

Ta pačia, telefonijos tema dar viena naujiena man. Ko gero buvau labai atsilikęs, nes iki šiol nežinojau, kad jau senokai apyvartoje realizuojami telefonai su 2 SIM kortelėmis, t.y. telefonai, kuriame gali susidėti dviejų operatorių korteles ir taip tau nebereikia nešiotis dviejų telefono ragelių [švaistūnams ir frajeriams toks reikalas, ko gero visai nereikalingas]. Tad šiandiena ir nusipirkau tokį telefoną

====================_ 2012 – 03 – 14 _=====================

______

Žingsniamatis.

Man visada buvo šiek tiek įdomi tam tikra statistika, t.y. tam tikri skaičiai, kurie ką nors apibendrina, suteikia kažkam tam tikrą apvalkalą vienokią ar kitokią formą. Tiesa, į tai žiūriu labai atsargiai, nes domiuosi tik tiksliąja statistika ir visiškai atmetu “tautosakinę“ bei “auklėjamąją“ jos dalį. Turiu omenyje nepatikrintus tvirtinimus arba trumpai sakant – dezinformaciją ir pletkizaciją. Taigi, prieš keletą dienų aptikau žingsniamati ir jį nusipirkau. Šis žodis gali dar daugeliu pasirodyti nesuprantamas, nes yra pakankamai retas. Paaiškinu – tai mažesnis už mobilųjį telefoną įrenginukas, kuris pritvirtinamas prie kelnių diržo ir be atlyginimo visą dieną gali dirbti tavo labui. Šis mechanizmas skaičiuoja kiekvieną tavo žingsnį, todėl eidamas miegoti gali susižinoti kiek žingsnių nuėjai tą dieną. Keletą dienų mano žingsniomatis kaupė jėgas, o vakar pradėjau studijuoti jo biografiją ir charakteristikas ir, tikiuosi, jau ryt vakare žinosiu kiek sukoriau per pirmąją dieną. Neabejoju, kažkam bus įdomi jo kaina. Aš nusipirkau pigiausią [esu labai turtingas, todėl perku tik pigius daiktus], už 40 lt. Be jo buvo dar keli variantai už 50, 60 ir 95 litus.

====================_ 2012 – 03 – 15 _=====================

______

Vartotojų teisių diena

Nors šiaip mažai kreipiu dėmesį į kažkieno tai dienas, šiandieninę įsirašysiu į savaitės naujienas. Šiandiena DIENA, KURIĄ supaprastintai REIKĖTŲ VADINTI VARTOTOJŲ TEISIŲ DIENA. Apie tai radau štai šią informaciją

                                                                                                         @@@@@@@

Liūdna arabų TV informacija apie Lietuvą

====================_ 2012 – 03 – 17 _=====================

______

Kovo 17 d. gimė
Rudolfas Nurijevas [Нуриев]
Rusų baleto šokėjas

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: